Ersinkoose Şişli

Afro Dalgası hakkında en çok merak edilenler ?

Afro dalgası hakkında merak edilenler ?

Bugün sizlere Afro dalgası saç stili hakkında en çok merak edilen konu başlıklarını sıralayacağız. Diğer saç stillerine nazaran daha az bakım gerektirmesi ve saç dostu faydaları nedeniyle herkes tarafından tercih edilen Afro dalgası ve diğer adıyla Afro su dalgası saçınıza ince saç sıraları örmeyi ve özel bir kanca kullanılarak dalgalı saç uzantılarını saç aralarına ekleme işlemini içerir.

Afro dalgası saç döker mi ?

Bir insanda günlük ortalama sağlıklı bir şekilde 50-100 tel arası saç dökülmesi gerçekleşir. Afro dalgası işlemi görmüş saçınız kullanım süreniz boyunca dökülme yapmayacaktır ve saç dökülmesini ekstra olarak kesinlikle etkilemez.

Afro saç nasıl yıkanır ?

Afrika örgüsü ya da Afro dalgası işlemi görmüş saçınızı istediğiniz su sıcaklığında yıkayabilirsiniz. Normal saçlarda olduğu gibi yağlanma ve kirlenme riski yoktur. Eklenen saç Kanekolon sentetik malzemesinden üretilen saçlar olduğu için su tutmaz ve normal saçlarınıza göre hızlı kurur.

Afro dalgası ile denize ya da havuza girilir mi ?

Afro dalgası işlemi görmüş saçlarınız ile deniz veya havuz gibi alanlarda özgürce kullanabilirsiniz. Engel teşkil eden bir durum yoktur.

Afro dalgası için saçınız kaç cm olmalı ?

Afro dalgası saç modeli için uzun saç dezavantajdır. Saç boyunuzun maksimum 40 cm en fazla omuz altı olması önerilir. Saç yapısının gürlüğüne veya seyrek oluşuna göre ömrü kullanım sıklığına ve bakımına bağlı olarak değişir.

 

 

Facebook
Twitter
Pinterest